Keramika

Vyrobte si hrníček

Přijeďte a vyrobte si vlastní hrníček!

Se svým motivem, se svým jedinečným podpisem...

Během tvoření si odpočinete, zklidníte svoji mysl, budete mít radost :) Každý z vás si může vyrobit hrníček se svým osobním příběhem. Přijeďte s rodinou nebo s přáteli. Každý sám za sebe a přitom v přátelském kruhu podpoříte svoji přirozenost a jedinečnost.

Prožijte radostnou tvůrčí atmosféru!

Ukažte dětem, co dokážete :)

 

  Zveme vás na hrníčkové workshopy!

Zveme vás na víkendové rodinné pobyty!

Během workshopu si v keramickém atelieru Na Bidýlku vyrobíte hrníček jednoduchou technikou, kterou zvládne každý - technikou tvoření z vyválených keramických plátů. 

Příběh hrníčku šestiletého Prokopa jsme pro vás nafotili:

   

    

   

   

   

   

Během pobytu u nás nelze stihnout kompletní technologický proces výroby s glazováním a s dvojím vypálením hrníčků. To provádíme za vás po vzájemné dohodě dodatečně. Pro hotové vypálené hrníčky si k nám můžete kdykoli dojet nebo vám je pošleme poštou.

Při výrobě zažijete na vlastní kůži radost při tvoření z hlíny. Něco nového se dozvíte, vyzkoušíte si nové věci. Vlastnoručně vyrobený hrníček vám připomene jedinečné setkání s keramickou tvorbou a s přáteli.

Cena za výrobu 1 hrníčku je 250,- (v ceně je lektorká činnost, 2x výpal v peci a naglazování hrníčku lektorem). Hrníčk si hned neodvezete. Po řádném proschnutí se hrníčky vypálí přežahnutím v elektrické peci. Pak se naglazují (zajistí lektor) a znovu vypálí. Teprve pak je možné si pro ně přijet nebo nechat poslat poštou a začít je používat.

 

Dodejte si odvahy!


Vemte rodinu a kamarády a přijeďte si zahrníčkovat!

Některé z workshopů jsou spolufinancovány s podporou Libereckého kraje. Děkujeme.

 


Spokojenost... 

 

 

 

Martina Nováková, Poustka 1 Frýdlant, Tel. 721885592, info@nabidylku.com